Ramzess

              

Jsme výhradními prodejci přívěsů pro převoz koní značky Ramzess společnosti C3 pro český a slovenský trh. Za poměrně krátkou dobu, kdy společnost začala vyvíjet přívěsy, jako novinku ve svém výrobním programu, už získala řadu ocenění na prestižních mezinárodních veletrzích.

V oboru výroby ze sklo - polyesterového kompozitu je společnost C3 velmi uznávanou a o kvalitách a zkušenostech hovoří i velice úspěšný program výroby ultralehkých letadel, ze kterých převzali přepravníky charakteristický tvar přídě.

Přívěsy splňují veškeré náročné požadavky a standardy, které uživatelé očekávají a předčí konkurenci kvalitním dílenským zpracováním i lákavou cenou.

Základem je bytelný podvozek renomovaného německého výrobce KNOTT s nezávislým odpružením kol, které zajišťuje komfort přepravovaným koním a jízdní stabilitu prázdného vozíku. Podlaha je vyrobena rovněž z kompozitu výrobce WIHAG Compozites + 8mm silná guma. Ten je voděodolný, lehký a velmi pevný, což zaručuje skutečně dlouhou životnost.

Plášť přepravníků dostal moderní a neotřelý vzhled, který vyniká nad konkurencí nejen designem a použitým materiálem, ale především nízkým koeficientem odporu vzduchu.

Zárukou stability a tuhosti celé karosérie, jsou výztuhy z profilů, sloužící zároveň jako kostra celého přívěsu. Tyto profily jsou žárově pozinkované a lakované práškovou technologií.

Zadní výklopy se otevírají s pomocí silných plynových tlumičů. Spodní výklop (rampa), je shora pogumovaná s protiskluzovými prvky pro komfortnější nastupování koní.

Přívěsy nabízíme ve třech výbavových variantách:

STANDARD
CLASSIC
LUX

Samozřejmostí je i možnost různých kombinací výbavových prvků.

     

Kontakt:
Rudolf Benda
+420 602 533 408
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.ramzess.cz