Nabídka Práce

Hledáme zaměstnance

Gesomont s.r.o. působící na trhu již od roku 1995 v oboru zámečnických a montérských prací, hledá pracovníky do strojírenských provozů.

     Pokud nechceš zůstat dlouho bez zaměstnání, tak se přidej k nám. Chceš se naučit, nebo vyzkoušet něco nového? Jsme firma s více, než 20 letou tradicí. Úzce spolupracujeme s výrobními podniky z Moravskoslezského kraje. Nabízíme práci v Bohumíně na provozech ŽDB Drátovna (pozice Tažec, Lanař, Patentovač na lince). Práce v Rychvaldu (zámečník, svářeč).

     Nabízíme stabilní zaměstnání, pro více informací Volej na telefon: 734 312 277, tam Ti řeknu více. Místo výkonu: Bohumín, Rychvald

Volná pracovní místa:

Pro aktuální nabídku volných pracovních míst volejte personalistu: pan Štěrba Václav, mobil: 734 312 277

Patentovač na lince:

Společnost ŽDB Drátovna a.s. v Bohumíně hledá touto cestou pracovníky na pozici Obsluha patentovací linky

        Baví Tě procházky po provoze, ale rozhodně ne se založenýma rukama? Zřídka kdy si rád posedíš? Když je třeba zabrat, tak do toho jdeš naplno? Jde o práci na Drátovenských provozech. Tvým ůkolem bude dohled tad plynulým chodem patentovací linky. Zaškolovat se budeš možná i 2 měsíce, než to pochopíš. Když se ukáže, že o práci stojíš a budeš chodit do práce, jak se sluší a patří (5 krát týdně), do roka Tě nemine kmenový stav. Práce máme hodně a nikoho "normálního" s chutí pracovat nevyhodíme pro nadbytečnost. Místo výkonu práce: Bohumín.

Požadujeme:

Minimálně vyučen

Logické myšlení

Práce vhodná pro muže

Samostatnost, preciznost, spolehlivost

Práce v 3směnném provozu (týden - týden - týden).

Ochota naučit se něco nového

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání

Práci v prosperující společnosti

5 týdnů dovolené

Závodní stravování

Nástup okamžitě

Místo výkonu práce: Bohumín

 

 

 

Kmenový zaměstnanec ve Sviadnově Svářeč

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky na pozici Svářeč. Strojírenská společnost, zabývající se výrobou technologicky náročných komponentů hledá do svého středu svářeče, kteří mají předchozí zkušenost se svařováním a jsou ochotni pracovat na smlouvu. Upřednostňujeme zkušenosti s různými  typy svárů. Pokud možno s certifikací. Pakliže se chceš stát členem mezinárodní skupiny, jejíž výrobky jsou k vidění po celém světě, neváhej.  

 

U svářečů požadujeme svářečský průkaz s úřední zkouškou, popřípadě základní kurz s praxí, která by mohla vézt k vystavení certifikátu. Pokud bude propadlý, s tím si umíme poradit. Metoda CO2 je tou nejžádanější, kterou bychom přivítali. Svařujeme kouťáky, roviny, stoupáky. Každý svářeč u nás musí projít svařovací školou, ve které se bude učit svařovat tak, aby to odpovídalo našim potřebám. Po ukončení školy bude dostávat plat, který bude odpovídat jeho znalostem, zkušenostem, výkonům.

Tvoje schopnosti si vyzkoušíme při svařovacím testu. Na základě toho se rozhodneme, zdali pro nás budeš přínosem. Šikovný člověk se u nás neztratí.

 

Pozice Svářeč:                                                                                  Požadujeme:

Místo výkonu práce Sviadnov                                                           Vyučení v oboru (nebo šikovný kutil)

Práce na ranní směny, noční směny (vyjimečně)                             Pracovní nasazení

Stabilní práce                                                                                    Samostatnost, pečlivost

Mzda podle schopností                                                                     Stabilní docházku do zaměstnání        

Odměny 10% měsíční mzdy (po zaučení)                                        

Roční prémie                                                                                

Volné víkendy

Možnost přesčasů

 

Pokud Tě zaujala tato pracovní pozice, kontaktuj mne na telefonu: 734 312 277

 

 

Jeřábník třídy A - Bohumín

Do výrobního areálu ŽDB Drátovna a.s. hledáme pracovníka na pozici Jeřábník třídy A. Jde o samostatnou práci, která spočívá v řízení portálového jeřábu z kabiny. 

Provozní jeřábník mořírny (moření drátěných svazků do roztoků dle výrobního postupu).

Předchozí zkušeností s ovládáním jeřábu jsou nutností.

 

Požadujeme:

Předchozí zkušenost s ovládáním jeřábu podmínkou

Samostatnost, preciznost, pečlivost

100% docházku

Dobrý zdravotní stav podmínkou

 

Nabízíme:

Práci pro světovou značku

Stabilitu

Zaškolení

Odpovídající mzdové ohodnocení

Možnost dotovaného stravování

5 týdnů dovolené

Prohlídka pracoviště samozřejmostí, vstupní prohlídka nutná.

 

Pro více info volejte na číslo: 734 312 277